Power Score
659743
Di luar top 1000 · terakhir diketahui
Kedudukan pelayan
#17
▼ 5
Kedudukan global#297
Perubahan terkini
−274
→
Perubahan 30 hari
−274
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 660017 · Terendah 659743
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari−274
Kenaikan terbesar—
Penurunan terbesar−274
Hari dijejak2 / 30
Pingat
Top 1000
Diperoleh pada
Top 1000Dianugerahkan kerana pemain berada dalam kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Diperoleh pada
Top 250 dalam KelasDianugerahkan kerana pemain berada dalam Top 250 kelasnya sendiri.
Kuasa 300,000
Diperoleh pada
Kuasa 300,000Dianugerahkan kerana pemain telah melepasi kuasa 300,000.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan EU024, semua pelayan dan Global).
Tiada dalam top 1000 pada hari terakhir, jadi nilai terakhir yang diketahui () dibandingkan.
Power Score watak659743
Kedudukan dalam top 1000 EU024
Lebih kuat daripada 99.6% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan999 pemain
352423
+87.2%+307320
Median pelayan999 pemain
327683
+101.3%+332060
Purata Darkist (pelayan ini)53 pemain
333039
+98.1%+326704
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
+115.7%+353837
Purata Darkist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
295966
+122.9%+363777
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
+6.8%+41871
Taburan kekuatan · top 1000 EU024
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · EU024
Pemain tepat di atas667989−8246
Pemain tepat di bawah656217+3526
Kedudukan 1705364−45621
Kedudukan 10609853+49890
Kedudukan 100466168+193575
Kedudukan 1000 (had senarai)269682+390061
Kedudukan Darkist di pelayan ini#1 / 53
Kedudukan Darkist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Darkist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#17
Terbaik#12
Terendah#17
Kedudukan global#219Terbaik
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
- Kedudukan global
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#2
Power Score klan21072637
Ahli dalam top 100042
Kedudukan dalam klan—
名人堂丨잘생긴 가족
Ketua: 써니힐KedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
659743
−274
#17
660017
—
#12
–
Tidak dikumpul
——




