Power Score
492788
Kedudukan pelayan
#37
▼ 4
Kedudukan global—
Perubahan terkini
+156
→
Perubahan 30 hari
+1911
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 492788 · Terendah 433784
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari+319
Kenaikan terbesar+57651
Penurunan terbesar−56969
Hari dijejak7 / 30
Pingat
Kuasa 300,000
Diperoleh pada
Kuasa 300,000Dianugerahkan kerana pemain telah melepasi kuasa 300,000.
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Kini #876 dalam kelas
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan SA012, semua pelayan dan Global).
Power Score watak492788
Kedudukan dalam top 1000 SA012
Lebih kuat daripada 96.3% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
318194
+54.9%+174594
Median pelayan1000 pemain
296244
+66.3%+196544
Purata Arbalist (pelayan ini)357 pemain
325621
+51.3%+167167
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
+61.1%+186882
Purata Arbalist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314093
+56.9%+178695
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-20.2%−125084
Taburan kekuatan · top 1000 SA012
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · SA012
Pemain tepat di atas496752−3964
Pemain tepat di bawah491511+1277
Kedudukan 1736187−243399
Kedudukan 10590656−97868
Kedudukan 100423115+69673
Kedudukan 1000 (had senarai)241586+251202
Kedudukan Arbalist di pelayan ini#19 / 357
Kedudukan Arbalist di semua pelayan#876
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Arbalist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#37
Terbaik#31
Terendah#77
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#1
Power Score klan24984014
Ahli dalam top 100050
Kedudukan dalam klan#24/ 50
Ⓢacanas
Ketua: SS King 亗KedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
492788
+156
#37
492632
+564
#33
492068
+633
#31
491435
+57651
#36
433784
−56969
#77
490753
−124
#37
490877
—
#36
–
Tidak dikumpul
——




