Power Score
305238
Kedudukan pelayan
#502
▲ 54
Kedudukan global—
Perubahan terkini
+7398
→
Perubahan 30 hari
+7525
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 305238 · Terendah 297713
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari+1075
Kenaikan terbesar+7398
Penurunan terbesar—
Hari dijejak8 / 30
Pingat
Kuasa 300,000
Diperoleh pada
Kuasa 300,000Dianugerahkan kerana pemain telah melepasi kuasa 300,000.
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan SA013, semua pelayan dan Global).
Power Score watak305238
Kedudukan dalam top 1000 SA013
Lebih kuat daripada 49.8% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan999 pemain
324130
-5.8%−18892
Median pelayan999 pemain
305334
0.0%−96
Purata Sorcerer (pelayan ini)155 pemain
325307
-6.2%−20069
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
306810
-0.5%−1572
Purata Sorcerer (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
316093
-3.4%−10855
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
622247
-50.9%−317009
Taburan kekuatan · top 1000 SA013
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · SA013
Pemain tepat di atas305334−96
Pemain tepat di bawah305148+90
Kedudukan 1625690−320452
Kedudukan 10560105−254867
Kedudukan 100412577−107339
Kedudukan 1000 (had senarai)252426+52812
Kedudukan Sorcerer di pelayan ini#80 / 155
Kedudukan Sorcerer di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Sorcerer
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#502
Terbaik#502
Terendah#557
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#681
Power Score klan5214946
Ahli dalam top 10004
Kedudukan dalam klan#4/ 4
BET4NEROS
Ketua: xCinder FallKedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
305238
+7398
#502
297840
tidak berubah
#556
297840
tidak berubah
#553
297840
tidak berubah
#553
297840
+72
#557
297768
+35
#547
297733
+20
#554
297713
—
#550
–
Tidak dikumpul
——





