Power Score
258636
Kedudukan pelayan
#773
▼ 7
Kedudukan global—
Perubahan terkini
0
→
Perubahan 30 hari
−115
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 258751 · Terendah 258546
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari−19
Kenaikan terbesar+90
Penurunan terbesar−205
Hari dijejak7 / 30
Pingat
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Kuasa 300,000
258636 / 300000
Kuasa 300,000Diperoleh apabila pemain melepasi kuasa 300,000.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan NA011, semua pelayan dan Global).
Power Score watak258636
Kedudukan dalam top 1000 NA011
Lebih kuat daripada 22.7% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
308489
-16.2%−49853
Median pelayan1000 pemain
290088
-10.8%−31452
Purata Warrior (pelayan ini)138 pemain
304059
-14.9%−45423
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
-15.5%−47270
Purata Warrior (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
322265
-19.7%−63629
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-58.1%−359236
Taburan kekuatan · top 1000 NA011
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · NA011
Pemain tepat di atas258721−85
Pemain tepat di bawah258603+33
Kedudukan 1771613−512977
Kedudukan 10547871−289235
Kedudukan 100388287−129651
Kedudukan 1000 (had senarai)239645+18991
Kedudukan Warrior di pelayan ini#103 / 138
Kedudukan Warrior di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Warrior
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#773
Terbaik#766
Terendah#775
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#5411
Power Score klan5232044
Ahli dalam top 10004
Kedudukan dalam klan#3/ 4
STSk
Ketua: gd32AKedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
258636
tidak berubah
#773
258636
+90
#766
258546
tidak berubah
#772
258546
tidak berubah
#769
258546
tidak berubah
#767
258546
−205
#775
258751
—
#770
–
Tidak dikumpul
——




