Power Score
240839
Kedudukan pelayan
#881
Kedudukan global—
Perubahan terkini
+60
→
Perubahan 30 hari
−70
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 240909 · Terendah 240779
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari−12
Kenaikan terbesar+60
Penurunan terbesar−130
Hari dijejak6 / 30
Pingat
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Kuasa 300,000
240839 / 300000
Kuasa 300,000Diperoleh apabila pemain melepasi kuasa 300,000.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan NA013, semua pelayan dan Global).
Power Score watak240839
Kedudukan dalam top 1000 NA013
Lebih kuat daripada 11.9% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
302867
-20.5%−62028
Median pelayan1000 pemain
283610
-15.1%−42771
Purata Darkist (pelayan ini)54 pemain
276880
-13.0%−36041
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
-21.3%−65067
Purata Darkist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
295966
-18.6%−55127
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-61.0%−377033
Taburan kekuatan · top 1000 NA013
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · NA013
Pemain tepat di atas241157−318
Pemain tepat di bawah240820+19
Kedudukan 1676145−435306
Kedudukan 10517517−276678
Kedudukan 100392973−152134
Kedudukan 1000 (had senarai)230540+10299
Kedudukan Darkist di pelayan ini#45 / 54
Kedudukan Darkist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Darkist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#881
Terbaik#880
Terendah#888
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#41
Power Score klan6135885
Ahli dalam top 10006
Kedudukan dalam klan#4/ 6
GamersLatino
Ketua: Safira upKedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
240839
+60
#881
240779
tidak berubah
#881
240779
tidak berubah
#885
Di luar top 1000
—
—
240779
−130
#887
240909
tidak berubah
#888
240909
—
#880
–
Tidak dikumpul
——





