Power Score
273398
Kedudukan pelayan
#822
▼ 11
Kedudukan global—
Perubahan terkini
0
→
Perubahan 30 hari
−30
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 273428 · Terendah 273398
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari−5
Kenaikan terbesar—
Penurunan terbesar−30
Hari dijejak5 / 30
Pingat
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Kuasa 300,000
273398 / 300000
Kuasa 300,000Diperoleh apabila pemain melepasi kuasa 300,000.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA011, semua pelayan dan Global).
Power Score watak273398
Kedudukan dalam top 1000 ASIA011
Lebih kuat daripada 17.8% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
324788
-15.8%−51390
Median pelayan1000 pemain
309860
-11.8%−36462
Purata Taoist (pelayan ini)174 pemain
328360
-16.7%−54962
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
-10.6%−32508
Purata Taoist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314574
-13.1%−41176
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-55.8%−344474
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA011
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA011
Pemain tepat di atas273454−56
Pemain tepat di bawah273385+13
Kedudukan 1733214−459816
Kedudukan 10552631−279233
Kedudukan 100401221−127823
Kedudukan 1000 (had senarai)257966+15432
Kedudukan Taoist di pelayan ini#143 / 174
Kedudukan Taoist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Taoist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#822
Terbaik#811
Terendah#822
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#613
Power Score klan6403683
Ahli dalam top 10008
Kedudukan dalam klan#7/ 8
名门丨PLUSTEN
Ketua: jaworskieeeKedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
273398
tidak berubah
#822
Di luar top 1000
—
—
273398
tidak berubah
#811
273398
tidak berubah
#813
Di luar top 1000
—
—
273398
−30
#819
273428
—
#816
–
Tidak dikumpul
——




