Power Score
354479
Kedudukan pelayan
#381
▼ 212
Kedudukan global—
Perubahan terkini
−41719
→
Perubahan 30 hari
−16489
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 396198 · Terendah 352032
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari−2748
Kenaikan terbesar+25069
Penurunan terbesar−41719
Hari dijejak7 / 30
Pingat
Kuasa 300,000
Diperoleh pada
Kuasa 300,000Dianugerahkan kerana pemain telah melepasi kuasa 300,000.
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA023, semua pelayan dan Global).
Power Score watak354479
Kedudukan dalam top 1000 ASIA023
Lebih kuat daripada 61.9% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
351395
+0.9%+3084
Median pelayan1000 pemain
334579
+5.9%+19900
Purata Arbalist (pelayan ini)389 pemain
352318
+0.6%+2161
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
+15.9%+48573
Purata Arbalist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314093
+12.9%+40386
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-42.6%−263393
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA023
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA023
Pemain tepat di atas354786−307
Pemain tepat di bawah354472+7
Kedudukan 1672374−317895
Kedudukan 10568837−214358
Kedudukan 100420464−65985
Kedudukan 1000 (had senarai)289044+65435
Kedudukan Arbalist di pelayan ini#156 / 389
Kedudukan Arbalist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Arbalist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#381
Terbaik#169
Terendah#395
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#1410
Power Score klan12861538
Ahli dalam top 100030
Kedudukan dalam klan#17/ 30
名人堂ヽ浪人ⒽⒼ
Ketua: 十字軍・Joeana ツKedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
354479
−41719
#381
396198
+135
#169
396063
+25069
#180
370994
+18962
#266
352032
−14543
#395
366575
−4393
#316
370968
—
#267
–
Tidak dikumpul
——





