Power Score
333768
Kedudukan pelayan
#476
▼ 3
Kedudukan global—
Perubahan terkini
0
→
Perubahan 30 hari
+10
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 333768 · Terendah 333758
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari+2
Kenaikan terbesar+10
Penurunan terbesar—
Hari dijejak7 / 30
Pingat
Kuasa 300,000
Diperoleh pada
Kuasa 300,000Dianugerahkan kerana pemain telah melepasi kuasa 300,000.
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA031, semua pelayan dan Global).
Power Score watak333768
Kedudukan dalam top 1000 ASIA031
Lebih kuat daripada 52.4% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
347273
-3.9%−13505
Median pelayan1000 pemain
330157
+1.1%+3611
Purata Arbalist (pelayan ini)400 pemain
347376
-3.9%−13608
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
+9.1%+27862
Purata Arbalist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314093
+6.3%+19675
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-46.0%−284104
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA031
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA031
Pemain tepat di atas333936−168
Pemain tepat di bawah333671+97
Kedudukan 1777827−444059
Kedudukan 10566149−232381
Kedudukan 100419227−85459
Kedudukan 1000 (had senarai)280874+52894
Kedudukan Arbalist di pelayan ini#203 / 400
Kedudukan Arbalist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Arbalist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#476
Terbaik#473
Terendah#501
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#49
Power Score klan8013500
Ahli dalam top 10003
Kedudukan dalam klan#1/ 3
Cold・Revenge
Ketua: 疯狗ヽVeyronッKedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
333768
tidak berubah
#476
333768
+10
#473
333758
tidak berubah
#479
333758
tidak berubah
#486
333758
tidak berubah
#480
333758
tidak berubah
#501
333758
—
#482
–
Tidak dikumpul
——


