Power Score
301575
Kedudukan pelayan
#516
▼ 2
Kedudukan global—
Perubahan terkini
0
→
Perubahan 30 hari
0
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 301575 · Terendah 301575
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari0
Kenaikan terbesar—
Penurunan terbesar—
Hari dijejak7 / 30
Pingat
Kuasa 300,000
Diperoleh pada
Kuasa 300,000Dianugerahkan kerana pemain telah melepasi kuasa 300,000.
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA033, semua pelayan dan Global).
Power Score watak301575
Kedudukan dalam top 1000 ASIA033
Lebih kuat daripada 48.4% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
318380
-5.3%−16805
Median pelayan1000 pemain
303169
-0.5%−1594
Purata Taoist (pelayan ini)181 pemain
323031
-6.6%−21456
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
-1.4%−4331
Purata Taoist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314574
-4.1%−12999
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-51.2%−316297
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA033
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA033
Pemain tepat di atas301593−18
Pemain tepat di bawah301542+33
Kedudukan 1744241−442666
Kedudukan 10539111−237536
Kedudukan 100396821−95246
Kedudukan 1000 (had senarai)251903+49672
Kedudukan Taoist di pelayan ini#94 / 181
Kedudukan Taoist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Taoist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#516
Terbaik#503
Terendah#516
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#31
Power Score klan8504400
Ahli dalam top 10006
Kedudukan dalam klan#1/ 6
桃ωぷりぷり女学院
Ketua: ameer0008KedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
301575
tidak berubah
#516
301575
tidak berubah
#514
301575
tidak berubah
#508
301575
tidak berubah
#511
301575
tidak berubah
#510
301575
tidak berubah
#515
301575
—
#503
–
Tidak dikumpul
——





