Power Score
273836
Kedudukan pelayan
#814
▲ 3
Kedudukan global—
Perubahan terkini
+60
→
Perubahan 30 hari
−24705
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 298541 · Terendah 273678
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari−4118
Kenaikan terbesar+98
Penurunan terbesar−24803
Hari dijejak7 / 30
Pingat
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Kuasa 300,000
273836 / 300000
Kuasa 300,000Diperoleh apabila pemain melepasi kuasa 300,000.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA052, semua pelayan dan Global).
Power Score watak273836
Kedudukan dalam top 1000 ASIA052
Lebih kuat daripada 18.6% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
319767
-14.4%−45931
Median pelayan1000 pemain
307463
-10.9%−33627
Purata Arbalist (pelayan ini)429 pemain
322173
-15.0%−48337
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
-10.5%−32070
Purata Arbalist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314093
-12.8%−40257
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-55.7%−344036
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA052
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA052
Pemain tepat di atas273936−100
Pemain tepat di bawah273786+50
Kedudukan 1671194−397358
Kedudukan 10534320−260484
Kedudukan 100388791−114955
Kedudukan 1000 (had senarai)258458+15378
Kedudukan Arbalist di pelayan ini#360 / 429
Kedudukan Arbalist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Arbalist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#814
Terbaik#588
Terendah#827
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#92
Power Score klan12921457
Ahli dalam top 100023
Kedudukan dalam klan#17/ 23
Alpha Cen
Ketua: isobelchanKedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
273836
+60
#814
273776
+98
#817
273678
−24803
#827
298481
tidak berubah
#592
298481
tidak berubah
#588
298481
−60
#596
298541
—
#601
–
Tidak dikumpul
——






