Power Score
267897
Di luar top 1000 · terakhir diketahui
Kedudukan pelayan
#872
▼ 8
Kedudukan global—
Perubahan terkini
0
→
Perubahan 30 hari
0
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 267897 · Terendah 267897
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari0
Kenaikan terbesar—
Penurunan terbesar—
Hari dijejak2 / 30
Pingat
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Kuasa 300,000
267897 / 300000
Kuasa 300,000Diperoleh apabila pemain melepasi kuasa 300,000.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA062, semua pelayan dan Global).
Tiada dalam top 1000 pada hari terakhir, jadi nilai terakhir yang diketahui () dibandingkan.
Power Score watak267897
Kedudukan dalam top 1000 ASIA062
Lebih kuat daripada 13.5% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
325586
-17.7%−57689
Median pelayan1000 pemain
307618
-12.9%−39721
Purata Taoist (pelayan ini)176 pemain
325535
-17.7%−57638
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
-12.4%−38009
Purata Taoist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314574
-14.8%−46677
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-56.6%−349975
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA062
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA062
Pemain tepat di atas267914−17
Pemain tepat di bawah267660+237
Kedudukan 1700179−432282
Kedudukan 10546437−278540
Kedudukan 100409459−141562
Kedudukan 1000 (had senarai)256551+11346
Kedudukan Taoist di pelayan ini#155 / 176
Kedudukan Taoist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Taoist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#872
Terbaik#864
Terendah#872
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#152
Power Score klan11009245
Ahli dalam top 100015
Kedudukan dalam klan—
亗 Ⓢⓔⓝⓢⓗⓘ シ
Ketua: xEirkrKedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
Tidak dikumpul
—
—
267897
tidak berubah
#872
267897
—
#864
–
Tidak dikumpul
——





