Power Score
372902
Kedudukan pelayan
#182
▲ 7
Kedudukan global—
Perubahan terkini
+2504
→
Perubahan 30 hari
+51198
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 372902 · Terendah 321704
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari+8533
Kenaikan terbesar+51012
Penurunan terbesar−2504
Hari dijejak6 / 30
Pingat
Kuasa 300,000
Diperoleh pada
Kuasa 300,000Dianugerahkan kerana pemain telah melepasi kuasa 300,000.
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA312, semua pelayan dan Global).
Power Score watak372902
Kedudukan dalam top 1000 ASIA312
Lebih kuat daripada 81.9% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan999 pemain
323144
+15.4%+49758
Median pelayan999 pemain
301826
+23.5%+71076
Purata Taoist (pelayan ini)146 pemain
317156
+17.6%+55746
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
+21.9%+66996
Purata Taoist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314574
+18.5%+58328
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-39.6%−244970
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA312
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA312
Pemain tepat di atas373639−737
Pemain tepat di bawah372514+388
Kedudukan 1826900−453998
Kedudukan 10583932−211030
Kedudukan 100423401−50499
Kedudukan 1000 (had senarai)247799+125103
Kedudukan Taoist di pelayan ini#24 / 146
Kedudukan Taoist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Taoist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#182
Terbaik#181
Terendah#387
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#1
Power Score klan22697348
Ahli dalam top 100048
Kedudukan dalam klan#39/ 48
China朱雀阁
Ketua: 月芽山KedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
372902
+2504
#182
370398
−2504
#189
372902
tidak berubah
#181
372902
+51012
#185
Tidak dikumpul
—
—
321890
+186
#378
321704
—
#387
–
Tidak dikumpul
——







