Power Score
317402
Kedudukan pelayan
#380
▲ 13
Kedudukan global—
Perubahan terkini
0
→
Perubahan 30 hari
0
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 317402 · Terendah 317402
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari0
Kenaikan terbesar—
Penurunan terbesar—
Hari dijejak6 / 30
Pingat
Kuasa 300,000
Diperoleh pada
Kuasa 300,000Dianugerahkan kerana pemain telah melepasi kuasa 300,000.
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA322, semua pelayan dan Global).
Power Score watak317402
Kedudukan dalam top 1000 ASIA322
Lebih kuat daripada 62.0% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
312460
+1.6%+4942
Median pelayan1000 pemain
296244
+7.1%+21158
Purata Arbalist (pelayan ini)415 pemain
313370
+1.3%+4032
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
+3.8%+11496
Purata Arbalist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314093
+1.1%+3309
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-48.6%−300470
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA322
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA322
Pemain tepat di atas317510−108
Pemain tepat di bawah317259+143
Kedudukan 1679317−361915
Kedudukan 10533679−216277
Kedudukan 100393319−75917
Kedudukan 1000 (had senarai)242265+75137
Kedudukan Arbalist di pelayan ini#155 / 415
Kedudukan Arbalist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Arbalist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#380
Terbaik#374
Terendah#393
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#161
Power Score klan10275067
Ahli dalam top 100021
Kedudukan dalam klan#8/ 21
春夏秋冬③
Ketua: lai102KedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
317402
tidak berubah
#380
317402
tidak berubah
#393
317402
tidak berubah
#382
317402
tidak berubah
#383
Tidak dikumpul
—
—
317402
tidak berubah
#382
317402
—
#374
–
Tidak dikumpul
——





