Power Score
314470
Kedudukan pelayan
#458
▲ 11
Kedudukan global—
Perubahan terkini
+261
→
Perubahan 30 hari
−26388
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 340858 · Terendah 313846
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari−5278
Kenaikan terbesar+26673
Penurunan terbesar−27012
Hari dijejak5 / 30
Pingat
Kuasa 300,000
Diperoleh pada
Kuasa 300,000Dianugerahkan kerana pemain telah melepasi kuasa 300,000.
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA323, semua pelayan dan Global).
Power Score watak314470
Kedudukan dalam top 1000 ASIA323
Lebih kuat daripada 54.2% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
324989
-3.2%−10519
Median pelayan1000 pemain
307681
+2.2%+6789
Purata Arbalist (pelayan ini)449 pemain
328312
-4.2%−13842
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305870
+2.8%+8600
Purata Arbalist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314044
+0.1%+426
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
620450
-49.3%−305980
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA323
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA323
Pemain tepat di atas314792−322
Pemain tepat di bawah314321+149
Kedudukan 1715862−401392
Kedudukan 10568708−254238
Kedudukan 100408565−94095
Kedudukan 1000 (had senarai)251823+62647
Kedudukan Arbalist di pelayan ini#210 / 449
Kedudukan Arbalist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Arbalist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#458
Terbaik#293
Terendah#469
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#61
Power Score klan16183747
Ahli dalam top 100045
Kedudukan dalam klan#31/ 45
名人堂丶삼겹
Ketua: 快乐丶MaejestyKedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
314470
+261
#458
314209
−26310
#469
340519
+26673
#293
Tidak dikumpul
—
—
313846
−27012
#452
340858
—
#302
–
Tidak dikumpul
——






