Power Score
479678
Kedudukan pelayan
#17
Kedudukan global—
Perubahan terkini
0
→
Perubahan 30 hari
+57388
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 479678 · Terendah 422290
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari+9565
Kenaikan terbesar+57202
Penurunan terbesar−51895
Hari dijejak6 / 30
Pingat
Kuasa 300,000
Diperoleh pada
Kuasa 300,000Dianugerahkan kerana pemain telah melepasi kuasa 300,000.
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Kini #303 dalam kelas
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA334, semua pelayan dan Global).
Power Score watak479678
Kedudukan dalam top 1000 ASIA334
Lebih kuat daripada 98.3% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
305940
+56.8%+173738
Median pelayan1000 pemain
292259
+64.1%+187419
Purata Warrior (pelayan ini)106 pemain
310119
+54.7%+169559
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
+56.8%+173772
Purata Warrior (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
322265
+48.8%+157413
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-22.4%−138194
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA334
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA334
Pemain tepat di atas483640−3962
Pemain tepat di bawah475626+4052
Kedudukan 1710742−231064
Kedudukan 10512318−32640
Kedudukan 100387791+91887
Kedudukan 1000 (had senarai)240073+239605
Kedudukan Warrior di pelayan ini#2 / 106
Kedudukan Warrior di semua pelayan#303
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Warrior
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#17
Terbaik#17
Terendah#50
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#7
Power Score klan14342764
Ahli dalam top 100037
Kedudukan dalam klan#1/ 37
名人堂丶D'Axies
Ketua: dharkAngel13KedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
479678
tidak berubah
#17
479678
+52081
#17
427597
tidak berubah
#40
427597
−51895
#37
Tidak dikumpul
—
—
479492
+57202
#19
422290
—
#50
–
Tidak dikumpul
——






