Power Score
275550
Kedudukan pelayan
#773
▲ 35
Kedudukan global—
Perubahan terkini
+1185
→
Perubahan 30 hari
+3373
→
Penjejakan Power Score
Tertinggi 275550 · Terendah 272177
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Purata sehari+562
Kenaikan terbesar+1814
Penurunan terbesar—
Hari dijejak5 / 30
Pingat
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Kuasa 300,000
275550 / 300000
Kuasa 300,000Diperoleh apabila pemain melepasi kuasa 300,000.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan ASIA331, semua pelayan dan Global).
Power Score watak275550
Kedudukan dalam top 1000 ASIA331
Lebih kuat daripada 22.7% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
323615
-14.9%−48065
Median pelayan1000 pemain
308541
-10.7%−32991
Purata Lancer (pelayan ini)122 pemain
327955
-16.0%−52405
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
306810
-10.2%−31260
Purata Lancer (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314690
-12.4%−39140
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
622247
-55.7%−346697
Taburan kekuatan · top 1000 ASIA331
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · ASIA331
Pemain tepat di atas275579−29
Pemain tepat di bawah275477+73
Kedudukan 1832059−556509
Kedudukan 10527213−251663
Kedudukan 100406219−130669
Kedudukan 1000 (had senarai)253995+21555
Kedudukan Lancer di pelayan ini#95 / 122
Kedudukan Lancer di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Lancer
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#773
Terbaik#773
Terendah#839
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#182
Power Score klan10076103
Ahli dalam top 100017
Kedudukan dalam klan#11/ 17
ARONDÎGHT
Ketua: ladymae miaKedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
275550
+1185
#773
274365
+70
#808
Di luar top 1000
—
—
274295
+1814
#808
272481
+304
#823
Tidak dikumpul
—
—
272177
—
#839
Di luar top 1000
—
—
–
Tidak dikumpul
——







