Power Score
196973
Kedudukan pelayan
#792
Kedudukan global—
Perubahan terkini
—
Perubahan 30 hari
—
Penjejakan Power Score
Tertinggi 196973 · Terendah 196973
Hari dipaparkan “di luar top 1000” jika senarai disimpan tetapi pemain tiada di dalamnya, dan “tidak dikumpul” jika tiada rakaman untuk hari itu. Jika Power Score pemain tidak berubah, nilainya kekal sama pada hari berikutnya.
Pingat
Top 1000
Belum diperoleh
Top 1000Diperoleh apabila pemain mencapai kedudukan Top 1000.
Top 250 dalam Kelas
Belum diperoleh
Top 250 dalam KelasDiperoleh apabila pemain mencapai Top 250 kelasnya sendiri.
Kuasa 300,000
196973 / 300000
Kuasa 300,000Diperoleh apabila pemain melepasi kuasa 300,000.
Perbandingan dengan purata
Power Score watak berbanding pemain dalam senarai top 1000 (pelayan BASIA033, semua pelayan dan Global).
Power Score watak196973
Kedudukan dalam top 1000 BASIA033
Lebih kuat daripada 20.8% pemain dalam senarai
Dibandingkan denganWatak iniPurataPerbezaan
Purata pelayan1000 pemain
226319
-13.0%−29346
Median pelayan1000 pemain
209884
-6.2%−12911
Purata Taoist (pelayan ini)51 pemain
221009
-10.9%−24036
Purata semua pelayanTop 1000 daripada 68 pelayan digabungkan
305906
-35.6%−108933
Purata Taoist (semua pelayan)Top 1000 setiap pelayan digabungkan
314574
-37.4%−117601
Purata top 1000 GlobalTop 1000 senarai Global
617872
-68.1%−420899
Taburan kekuatan · top 1000 BASIA033
- Watak ini
- Purata pelayan
- Median
Ambang kedudukan · BASIA033
Pemain tepat di atas196999−26
Pemain tepat di bawah196969+4
Kedudukan 1629177−432204
Kedudukan 10414250−217277
Kedudukan 100285083−88110
Kedudukan 1000 (had senarai)190844+6129
Kedudukan Taoist di pelayan ini#42 / 51
Kedudukan Taoist di semua pelayanDi luar top 1000
Aliran berbanding purata
- Watak ini
- Purata pelayan
- Purata Taoist
“Purata” ialah purata pemain dalam senarai top 1000 yang disimpan. Pemain di luar senarai tidak dikira.
Kini#792
Terbaik#792
Terendah#792
Kedudukan global—
Sejarah kedudukan
- Kedudukan pelayan
Semakin tinggi pada carta, semakin baik kedudukan (kedudukan 1 di paling atas).
Kedudukan klan#5427
Power Score klan6272201
Ahli dalam top 100023
Kedudukan dalam klan#22/ 23
NPS DiMaGiba
Ketua: testtt0003KedudukanPemainBahagianPower Score
Hari demi hari
TarikhPower ScorePerubahanKedudukan pelayan
196973
—
#792
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
Di luar top 1000
—
—
–
Tidak dikumpul
——




