Power Score
352161
Pozycja na serwerze
#341
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+134
→
Zmiana w 30 dni
+199
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 352161 · Minimum 351672
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+28
Największy wzrost+288
Największy spadek−290
Śledzone dni8 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer EU012, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci352161
Pozycja w top 1000 serwera EU012
Silniejsza niż 65.9% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
350761
+0.4%+1400
Mediana serweraGraczy: 1000
315138
+11.7%+37023
Średnia: Warrior (ten serwer)Graczy: 108
350089
+0.6%+2072
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
+14.8%+45351
Średnia: Warrior (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
323409
+8.9%+28752
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-43.4%−270086
Rozkład siły · top 1000 serwera EU012
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · EU012
Gracz bezpośrednio wyżej353025−864
Gracz bezpośrednio niżej352101+60
Miejsce 1930313−578152
Miejsce 10766908−414747
Miejsce 100492570−140409
Miejsce 1000 (granica listy)245937+106224
Pozycja klasy Warrior na tym serwerze#33 / 108
Pozycja klasy Warrior na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Warrior
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#341
Najlepsza#341
Najniższa#374
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#10
Power Score klanu12637863
Członkowie w top 100029
Pozycja w klanie#10/ 29
GOTⓇⓄShadows
Lider: KaiidaaMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
352161
+134
#341
352027
bez zmian
#341
352027
+54
#352
351973
bez zmian
#341
351973
+288
#348
351685
+13
#359
351672
−290
#374
351962
—
#351
–
Nie zebrano
——




