Power Score
317358
Pozycja na serwerze
#588
▲ 1
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+250
→
Zmiana w 30 dni
+773
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 317358 · Minimum 313148
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+110
Największy wzrost+3804
Największy spadek−3742
Śledzone dni8 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer EU021, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci317358
Pozycja w top 1000 serwera EU021
Silniejsza niż 41.2% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
353150
-10.1%−35792
Mediana serweraGraczy: 1000
329493
-3.7%−12135
Średnia: Lancer (ten serwer)Graczy: 106
340749
-6.9%−23391
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
+3.4%+10548
Średnia: Lancer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314690
+0.8%+2668
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-49.0%−304889
Rozkład siły · top 1000 serwera EU021
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · EU021
Gracz bezpośrednio wyżej318111−753
Gracz bezpośrednio niżej317111+247
Miejsce 1966939−649581
Miejsce 10600057−282699
Miejsce 100463474−146116
Miejsce 1000 (granica listy)273782+43576
Pozycja klasy Lancer na tym serwerze#52 / 106
Pozycja klasy Lancer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Lancer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#588
Najlepsza#537
Najniższa#589
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#782
Power Score klanu5089786
Członkowie w top 10004
Pozycja w klanie#2/ 4
Старые пни
Lider: КПРФкаMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
317358
+250
#588
317108
+156
#589
316952
+3804
#575
313148
−3742
#589
316890
+152
#555
316738
bez zmian
#537
316738
+153
#560
316585
—
#561
–
Nie zebrano
——



