Power Score
296660
Pozycja na serwerze
#769
▼ 8
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
−895
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 297555 · Minimum 296595
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−149
Największy wzrost+65
Największy spadek−960
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
296660 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer EU021, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci296660
Pozycja w top 1000 serwera EU021
Silniejsza niż 23.1% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
351315
-15.6%−54655
Mediana serweraGraczy: 1000
329044
-9.8%−32384
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 369
355320
-16.5%−58660
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-3.0%−9246
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
-5.6%−17433
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-52.0%−321212
Rozkład siły · top 1000 serwera EU021
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · EU021
Gracz bezpośrednio wyżej296774−114
Gracz bezpośrednio niżej296527+133
Miejsce 1886336−589676
Miejsce 10599703−303043
Miejsce 100455459−158799
Miejsce 1000 (granica listy)272490+24170
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#283 / 369
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#769
Najlepsza#713
Najniższa#769
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#10
Power Score klanu13763357
Członkowie w top 100027
Pozycja w klanie#25/ 27
Attono
Lider: SoplianoMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
296660
bez zmian
#769
296660
+65
#761
296595
−960
#755
297555
bez zmian
#737
297555
bez zmian
#713
297555
bez zmian
#745
297555
—
#729
–
Nie zebrano
——







