Power Score
390728
Pozycja na serwerze
#243
▼ 2
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 390728 · Minimum 390728
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni8 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer EU024, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci390728
Pozycja w top 1000 serwera EU024
Silniejsza niż 75.8% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 999
352623
+10.8%+38105
Mediana serweraGraczy: 999
329622
+18.5%+61106
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 391
360857
+8.3%+29871
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
+27.4%+83918
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314735
+24.1%+75993
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-37.2%−231519
Rozkład siły · top 1000 serwera EU024
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · EU024
Gracz bezpośrednio wyżej391119−391
Gracz bezpośrednio niżej389529+1199
Miejsce 1705364−314636
Miejsce 10609853−219125
Miejsce 100466168−75440
Miejsce 1000 (granica listy)269552+121176
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#106 / 391
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#243
Najlepsza#232
Najniższa#267
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#20
Power Score klanu10284343
Członkowie w top 100020
Pozycja w klanie#1/ 20
Rasenshurken
Lider: LeonhartXIIIMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
390728
bez zmian
#243
390728
bez zmian
#241
390728
bez zmian
#242
390728
bez zmian
#236
390728
bez zmian
#241
390728
bez zmian
#232
390728
bez zmian
#267
390728
—
#252
–
Nie zebrano
——





