Power Score
347450
Pozycja na serwerze
#400
▲ 4
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
−23632
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 372915 · Minimum 347450
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−3376
Największy wzrost+4197
Największy spadek−25465
Śledzone dni8 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer EU024, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci347450
Pozycja w top 1000 serwera EU024
Silniejsza niż 60.1% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 999
352623
-1.5%−5173
Mediana serweraGraczy: 999
329622
+5.4%+17828
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 391
360857
-3.7%−13407
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
+13.2%+40640
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314735
+10.4%+32715
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-44.2%−274797
Rozkład siły · top 1000 serwera EU024
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · EU024
Gracz bezpośrednio wyżej347898−448
Gracz bezpośrednio niżej346750+700
Miejsce 1705364−357914
Miejsce 10609853−262403
Miejsce 100466168−118718
Miejsce 1000 (granica listy)269552+77898
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#177 / 391
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#400
Najlepsza#288
Najniższa#404
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#41
Power Score klanu16043728
Członkowie w top 100041
Pozycja w klanie#30/ 41
唵 Tsunami 唵
Lider: ・luntik・MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
347450
bez zmian
#400
347450
−25465
#404
372915
bez zmian
#292
372915
bez zmian
#288
372915
bez zmian
#295
372915
+4197
#292
368718
−2364
#325
371082
—
#307
–
Nie zebrano
——





