Power Score
350328
Pozycja na serwerze
#390
▲ 3
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+18
→
Zmiana w 30 dni
+168
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 350328 · Minimum 308937
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+24
Największy wzrost+41373
Największy spadek−41203
Śledzone dni8 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer EU024, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci350328
Pozycja w top 1000 serwera EU024
Silniejsza niż 61.1% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 999
352623
-0.7%−2295
Mediana serweraGraczy: 999
329622
+6.3%+20706
Średnia: Sorcerer (ten serwer)Graczy: 138
353900
-1.0%−3572
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
+14.2%+43518
Średnia: Sorcerer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
316093
+10.8%+34235
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-43.7%−271919
Rozkład siły · top 1000 serwera EU024
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · EU024
Gracz bezpośrednio wyżej350334−6
Gracz bezpośrednio niżej350283+45
Miejsce 1705364−355036
Miejsce 10609853−259525
Miejsce 100466168−115840
Miejsce 1000 (granica listy)269552+80776
Pozycja klasy Sorcerer na tym serwerze#57 / 138
Pozycja klasy Sorcerer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Sorcerer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#390
Najlepsza#382
Najniższa#618
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#16
Power Score klanu11744492
Członkowie w top 100014
Pozycja w klanie#4/ 14
SLFZ
Lider: 1dpf1MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
350328
+18
#390
350310
bez zmian
#393
350310
+41373
#388
308937
−41203
#618
350140
bez zmian
#382
350140
bez zmian
#393
350140
−20
#405
350160
—
#399
–
Nie zebrano
——





