Power Score
429201
Pozycja na serwerze
#71
▼ 12
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−7454
→
Zmiana w 30 dni
−6775
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 436655 · Minimum 391233
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−968
Największy wzrost+45395
Największy spadek−37486
Śledzone dni8 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Obecnie #938 w klasie
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer INMENA021, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci429201
Pozycja w top 1000 serwera INMENA021
Silniejsza niż 92.9% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
293738
+46.1%+135463
Mediana serweraGraczy: 1000
271464
+58.1%+157737
Średnia: Taoist (ten serwer)Graczy: 199
298914
+43.6%+130287
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
+39.9%+122391
Średnia: Taoist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
315658
+36.0%+113543
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-31.0%−193046
Rozkład siły · top 1000 serwera INMENA021
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · INMENA021
Gracz bezpośrednio wyżej429767−566
Gracz bezpośrednio niżej428177+1024
Miejsce 1698851−269650
Miejsce 10515681−86480
Miejsce 100404633+24568
Miejsce 1000 (granica listy)212475+216726
Pozycja klasy Taoist na tym serwerze#17 / 199
Pozycja klasy Taoist na wszystkich serwerach#938
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Taoist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#71
Najlepsza#57
Najniższa#129
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#8
Power Score klanu12296799
Członkowie w top 100038
Pozycja w klanie#2/ 38
政 法 委 ④
Lider: HaelztormMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
429201
−7454
#71
436655
+45395
#59
391260
bez zmian
#129
391260
+27
#124
391233
−37486
#112
428719
+329
#61
428390
−7586
#71
435976
—
#57
–
Nie zebrano
——






