Power Score
222703
Pozycja na serwerze
#754
▼ 7
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 222703 · Minimum 222703
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni8 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
222703 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer INMENA023, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci222703
Pozycja w top 1000 serwera INMENA023
Silniejsza niż 24.6% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
280294
-20.5%−57591
Mediana serweraGraczy: 1000
254929
-12.6%−32226
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 453
283137
-21.3%−60434
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-27.4%−84107
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314735
-29.2%−92032
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-64.2%−399544
Rozkład siły · top 1000 serwera INMENA023
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · INMENA023
Gracz bezpośrednio wyżej223175−472
Gracz bezpośrednio niżej222662+41
Miejsce 1847692−624989
Miejsce 10528268−305565
Miejsce 100383299−160596
Miejsce 1000 (granica listy)205080+17623
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#345 / 453
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#754
Najlepsza#731
Najniższa#754
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#131
Power Score klanu9525172
Członkowie w top 100020
Pozycja w klanie#12/ 20
VN TREE
Lider: べDragonべMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
222703
bez zmian
#754
222703
bez zmian
#747
222703
bez zmian
#745
222703
bez zmian
#745
222703
bez zmian
#746
222703
bez zmian
#744
222703
bez zmian
#731
222703
—
#738
–
Nie zebrano
——






