Power Score
204527
Pozycja na serwerze
#817
▼ 4
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
+1480
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 204527 · Minimum 203047
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+211
Największy wzrost+1480
Największy spadek—
Śledzone dni8 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
204527 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer INMENA031, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci204527
Pozycja w top 1000 serwera INMENA031
Silniejsza niż 18.3% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 999
263142
-22.3%−58615
Mediana serweraGraczy: 999
233768
-12.5%−29241
Średnia: Lionheart (ten serwer)Graczy: 189
233397
-12.4%−28870
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-33.3%−102283
Średnia: Lionheart (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
262977
-22.2%−58450
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-67.1%−417720
Rozkład siły · top 1000 serwera INMENA031
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · INMENA031
Gracz bezpośrednio wyżej204584−57
Gracz bezpośrednio niżej204450+77
Miejsce 1741989−537462
Miejsce 10539881−335354
Miejsce 100368969−164442
Miejsce 1000 (granica listy)194184+10343
Pozycja klasy Lionheart na tym serwerze#150 / 189
Pozycja klasy Lionheart na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Lionheart
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#817
Najlepsza#791
Najniższa#818
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#20
Power Score klanu7959226
Członkowie w top 10004
Pozycja w klanie#4/ 4
포양・SilogHauz
Lider: Airtemis92MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
204527
bez zmian
#817
204527
bez zmian
#813
204527
bez zmian
#807
204527
bez zmian
#803
204527
bez zmian
#802
204527
bez zmian
#799
204527
+1480
#791
203047
—
#818
–
Nie zebrano
——




