Power Score
201750
Pozycja na serwerze
#858
▼ 8
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
+1460
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 201750 · Minimum 200290
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+243
Największy wzrost+1344
Największy spadek—
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
201750 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer INMENA031, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci201750
Pozycja w top 1000 serwera INMENA031
Silniejsza niż 14.2% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
261865
-23.0%−60115
Mediana serweraGraczy: 1000
233721
-13.7%−31971
Średnia: Lionheart (ten serwer)Graczy: 191
232168
-13.1%−30418
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-34.0%−104156
Średnia: Lionheart (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
262093
-23.0%−60343
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-67.3%−416122
Rozkład siły · top 1000 serwera INMENA031
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · INMENA031
Gracz bezpośrednio wyżej201766−16
Gracz bezpośrednio niżej201675+75
Miejsce 1711267−509517
Miejsce 10555988−354238
Miejsce 100362662−160912
Miejsce 1000 (granica listy)193968+7782
Pozycja klasy Lionheart na tym serwerze#160 / 191
Pozycja klasy Lionheart na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Lionheart
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#858
Najlepsza#843
Najniższa#865
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#6
Power Score klanu11371557
Członkowie w top 100035
Pozycja w klanie#32/ 35
ⓈⓦⓔⓔⓣⒽⓞⓜⓔ
Lider: Stucie GMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
201750
bez zmian
#858
201750
+70
#850
201680
+40
#847
201640
+1344
#843
200296
bez zmian
#865
200296
+6
#855
200290
—
#862
–
Nie zebrano
——







