Power Score
244301
Pozycja na serwerze
#971
▼ 198
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−15385
→
Zmiana w 30 dni
−992
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 259686 · Minimum 244271
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−142
Największy wzrost+15415
Największy spadek−15385
Śledzone dni8 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
244301 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer SA012, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci244301
Pozycja w top 1000 serwera SA012
Silniejsza niż 2.9% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
318949
-23.4%−74648
Mediana serweraGraczy: 1000
296772
-17.7%−52471
Średnia: Taoist (ten serwer)Graczy: 201
310818
-21.4%−66517
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-20.4%−62509
Średnia: Taoist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
315658
-22.6%−71357
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-60.7%−377946
Rozkład siły · top 1000 serwera SA012
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · SA012
Gracz bezpośrednio wyżej244361−60
Gracz bezpośrednio niżej244299+2
Miejsce 1721768−477467
Miejsce 10590656−346355
Miejsce 100418630−174329
Miejsce 1000 (granica listy)241586+2715
Pozycja klasy Taoist na tym serwerze#196 / 201
Pozycja klasy Taoist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Taoist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#971
Najlepsza#773
Najniższa#971
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#148
Power Score klanu10211940
Członkowie w top 100016
Pozycja w klanie#15/ 16
UNFORGIVENIV
Lider: xSangChopperMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
244301
−15385
#971
259686
+15415
#773
244271
−1110
#964
245381
bez zmian
#945
245381
+63
#941
245318
bez zmian
#941
245318
+25
#941
245293
—
#940
–
Nie zebrano
——




