Power Score
283474
Pozycja na serwerze
#528
▼ 4
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 283474 · Minimum 283474
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni8 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
283474 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer SA021, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci283474
Pozycja w top 1000 serwera SA021
Silniejsza niż 47.2% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
309959
-8.5%−26485
Mediana serweraGraczy: 1000
288676
-1.8%−5202
Średnia: Sorcerer (ten serwer)Graczy: 168
299159
-5.2%−15685
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-7.6%−23336
Średnia: Sorcerer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
316093
-10.3%−32619
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-54.4%−338773
Rozkład siły · top 1000 serwera SA021
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · SA021
Gracz bezpośrednio wyżej283502−28
Gracz bezpośrednio niżej282971+503
Miejsce 1703021−419547
Miejsce 10565248−281774
Miejsce 100425209−141735
Miejsce 1000 (granica listy)226647+56827
Pozycja klasy Sorcerer na tym serwerze#86 / 168
Pozycja klasy Sorcerer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Sorcerer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#528
Najlepsza#514
Najniższa#528
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#811
Power Score klanu3163312
Członkowie w top 10003
Pozycja w klanie#1/ 3
UnionLatina9
Lider: xxjandikxxMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
283474
bez zmian
#528
283474
bez zmian
#524
283474
bez zmian
#514
283474
bez zmian
#519
283474
bez zmian
#520
283474
bez zmian
#525
283474
bez zmian
#517
283474
—
#514
–
Nie zebrano
——


