Power Score
342210
Pozycja na serwerze
#338
▲ 6
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
−231
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 342441 · Minimum 342210
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−39
Największy wzrost—
Największy spadek−231
Śledzone dni6 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer SA031, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci342210
Pozycja w top 1000 serwera SA031
Silniejsza niż 66.2% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
335666
+1.9%+6544
Mediana serweraGraczy: 1000
314431
+8.8%+27779
Średnia: Taoist (ten serwer)Graczy: 191
333443
+2.6%+8767
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+11.9%+36304
Średnia: Taoist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314574
+8.8%+27636
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-44.6%−275662
Rozkład siły · top 1000 serwera SA031
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · SA031
Gracz bezpośrednio wyżej342304−94
Gracz bezpośrednio niżej341820+390
Miejsce 1701863−359653
Miejsce 10591841−249631
Miejsce 100438143−95933
Miejsce 1000 (granica listy)257687+84523
Pozycja klasy Taoist na tym serwerze#63 / 191
Pozycja klasy Taoist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Taoist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#338
Najlepsza#322
Najniższa#348
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#361
Power Score klanu8157288
Członkowie w top 10005
Pozycja w klanie#1/ 5
Milllennium⾦
Lider: YvanovixiMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
342210
bez zmian
#338
342210
bez zmian
#344
342210
bez zmian
#344
342210
bez zmian
#348
342210
−231
#332
Poza top 1000
—
—
342441
—
#322
–
Nie zebrano
——



