Power Score
255886
Pozycja na serwerze
#710
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
+838
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 274000 · Minimum 255048
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+140
Największy wzrost+18952
Największy spadek−18144
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
255886 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer SA032, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci255886
Pozycja w top 1000 serwera SA032
Silniejsza niż 29.0% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
308540
-17.1%−52654
Mediana serweraGraczy: 1000
288427
-11.3%−32541
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 367
310770
-17.7%−54884
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-16.4%−50020
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
-18.5%−58207
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-58.6%−361986
Rozkład siły · top 1000 serwera SA032
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · SA032
Gracz bezpośrednio wyżej256043−157
Gracz bezpośrednio niżej255834+52
Miejsce 1654553−398667
Miejsce 10554874−298988
Miejsce 100409097−153211
Miejsce 1000 (granica listy)228479+27407
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#266 / 367
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#710
Najlepsza#590
Najniższa#724
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#5
Power Score klanu12696602
Członkowie w top 100037
Pozycja w klanie#28/ 37
Miss BumBum
Lider: Miss LuiizyMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
255886
bez zmian
#710
255886
+30
#710
255856
bez zmian
#715
255856
−18144
#712
274000
bez zmian
#596
274000
+18952
#590
255048
—
#724
–
Nie zebrano
——





