Power Score
327250
Pozycja na serwerze
#206
▲ 1
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−2059
→
Zmiana w 30 dni
+14469
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 329309 · Minimum 312751
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+2412
Największy wzrost+16558
Największy spadek−2059
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer SA042, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci327250
Pozycja w top 1000 serwera SA042
Silniejsza niż 79.4% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
282466
+15.9%+44784
Mediana serweraGraczy: 1000
242141
+35.1%+85109
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 450
281067
+16.4%+46183
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+7.0%+21344
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
+4.2%+13157
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-47.0%−290622
Rozkład siły · top 1000 serwera SA042
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · SA042
Gracz bezpośrednio wyżej327472−222
Gracz bezpośrednio niżej326692+558
Miejsce 1830074−502824
Miejsce 10668295−341045
Miejsce 100425286−98036
Miejsce 1000 (granica listy)205491+121759
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#85 / 450
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#206
Najlepsza#202
Najniższa#246
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#101
Power Score klanu9581977
Członkowie w top 100022
Pozycja w klanie#5/ 22
META HUMANS
Lider: REDDITOR LMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
327250
−2059
#206
329309
bez zmian
#207
329309
+16558
#202
312751
bez zmian
#228
312751
−30
#235
312781
bez zmian
#245
312781
—
#246
–
Nie zebrano
——





