Power Score
244263
Pozycja na serwerze
#867
▼ 10
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 244263 · Minimum 244263
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
244263 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer NA012, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci244263
Pozycja w top 1000 serwera NA012
Silniejsza niż 13.3% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
300403
-18.7%−56140
Mediana serweraGraczy: 1000
282610
-13.6%−38347
Średnia: Lionheart (ten serwer)Graczy: 56
268347
-9.0%−24084
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-20.2%−61643
Średnia: Lionheart (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
262093
-6.8%−17830
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-60.5%−373609
Rozkład siły · top 1000 serwera NA012
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · NA012
Gracz bezpośrednio wyżej244510−247
Gracz bezpośrednio niżej244068+195
Miejsce 1673611−429348
Miejsce 10543815−299552
Miejsce 100383293−139030
Miejsce 1000 (granica listy)233677+10586
Pozycja klasy Lionheart na tym serwerze#43 / 56
Pozycja klasy Lionheart na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Lionheart
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#867
Najlepsza#843
Najniższa#867
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#9
Power Score klanu11725057
Członkowie w top 100029
Pozycja w klanie#19/ 29
DrägonHeart
Lider: BrummagemMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
244263
bez zmian
#867
244263
bez zmian
#857
244263
bez zmian
#864
244263
bez zmian
#863
244263
bez zmian
#857
244263
bez zmian
#843
244263
—
#851
–
Nie zebrano
——





