Power Score
361545
Pozycja na serwerze
#170
▼ 83
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−39170
→
Zmiana w 30 dni
−37268
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 400715 · Minimum 358918
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−6211
Największy wzrost+40582
Największy spadek−39895
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer NA014, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci361545
Pozycja w top 1000 serwera NA014
Silniejsza niż 83.0% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
310000
+16.6%+51545
Mediana serweraGraczy: 1000
291479
+24.0%+70066
Średnia: Warrior (ten serwer)Graczy: 153
306464
+18.0%+55081
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+18.2%+55639
Średnia: Warrior (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
322265
+12.2%+39280
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-41.5%−256327
Rozkład siły · top 1000 serwera NA014
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · NA014
Gracz bezpośrednio wyżej362139−594
Gracz bezpośrednio niżej361456+89
Miejsce 1693532−331987
Miejsce 10523347−161802
Miejsce 100395892−34347
Miejsce 1000 (granica listy)240214+121331
Pozycja klasy Warrior na tym serwerze#23 / 153
Pozycja klasy Warrior na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Warrior
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#170
Najlepsza#87
Najniższa#190
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#5
Power Score klanu13638786
Członkowie w top 100038
Pozycja w klanie#6/ 38
VENGANZ
Lider: ElPersaMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
361545
−39170
#170
400715
+40582
#87
360133
+234
#176
359899
+150
#185
359749
+831
#190
358918
−39895
#187
398813
—
#101
–
Nie zebrano
——






