Power Score
346677
Pozycja na serwerze
#222
▲ 103
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+24816
→
Zmiana w 30 dni
+24386
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 346677 · Minimum 321861
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+4064
Największy wzrost+24816
Największy spadek−430
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer NA014, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci346677
Pozycja w top 1000 serwera NA014
Silniejsza niż 77.8% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
310000
+11.8%+36677
Mediana serweraGraczy: 1000
291479
+18.9%+55198
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 326
315236
+10.0%+31441
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+13.3%+40771
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
+10.4%+32584
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-43.9%−271195
Rozkład siły · top 1000 serwera NA014
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · NA014
Gracz bezpośrednio wyżej346681−4
Gracz bezpośrednio niżej346543+134
Miejsce 1693532−346855
Miejsce 10523347−176670
Miejsce 100395892−49215
Miejsce 1000 (granica listy)240214+106463
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#82 / 326
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#222
Najlepsza#222
Najniższa#329
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#45
Power Score klanu6409420
Członkowie w top 100014
Pozycja w klanie#5/ 14
名人殿 Inferno
Lider: Ambulance ツMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
346677
+24816
#222
321861
bez zmian
#325
321861
−430
#325
322291
bez zmian
#320
322291
bez zmian
#328
322291
bez zmian
#329
322291
—
#321
–
Nie zebrano
——




