Power Score
256602
Pozycja na serwerze
#816
▲ 101
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+9744
→
Zmiana w 30 dni
+15237
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 256602 · Minimum 241365
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+3047
Największy wzrost+14849
Największy spadek−9682
Śledzone dni6 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
256602 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer NA014, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci256602
Pozycja w top 1000 serwera NA014
Silniejsza niż 18.4% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
309821
-17.2%−53219
Mediana serweraGraczy: 1000
292309
-12.2%−35707
Średnia: Taoist (ten serwer)Graczy: 177
312040
-17.8%−55438
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305870
-16.1%−49268
Średnia: Taoist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314600
-18.4%−57998
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
620450
-58.6%−363848
Rozkład siły · top 1000 serwera NA014
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · NA014
Gracz bezpośrednio wyżej256618−16
Gracz bezpośrednio niżej256475+127
Miejsce 1668842−412240
Miejsce 10519136−262534
Miejsce 100394645−138043
Miejsce 1000 (granica listy)240214+16388
Pozycja klasy Taoist na tym serwerze#145 / 177
Pozycja klasy Taoist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Taoist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#816
Najlepsza#816
Najniższa#966
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#13
Power Score klanu11243847
Członkowie w top 100028
Pozycja w klanie#25/ 28
メREVOLT
Lider: Melliv0r4MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
256602
+9744
#816
246858
+189
#917
246669
−9682
#917
256351
+137
#818
256214
+14849
#821
241365
—
#966
–
Nie zebrano
——






