Power Score
192157
Pozycja na serwerze
#723
▲ 241
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+9392
→
Zmiana w 30 dni
+14813
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 192157 · Minimum 177344
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+2469
Największy wzrost+9392
Największy spadek−7736
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
192157 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer BASIA032, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci192157
Pozycja w top 1000 serwera BASIA032
Silniejsza niż 27.7% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
211243
-9.0%−19086
Mediana serweraGraczy: 1000
200980
-4.4%−8823
Średnia: Lancer (ten serwer)Graczy: 41
208262
-7.7%−16105
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-37.2%−113749
Średnia: Lancer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
313503
-38.7%−121346
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-68.9%−425715
Rozkład siły · top 1000 serwera BASIA032
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · BASIA032
Gracz bezpośrednio wyżej192282−125
Gracz bezpośrednio niżej192122+35
Miejsce 1456548−264391
Miejsce 10356664−164507
Miejsce 100248887−56730
Miejsce 1000 (granica listy)181062+11095
Pozycja klasy Lancer na tym serwerze#26 / 41
Pozycja klasy Lancer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Lancer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#723
Najlepsza#723
Najniższa#988
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#324
Power Score klanu7173305
Członkowie w top 100018
Pozycja w klanie#10/ 18
強STRONG
Lider: JIN WOO 69MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
192157
+9392
#723
182765
−6665
#964
189430
+9008
#765
180422
−7736
#974
188158
+2262
#761
185896
+8552
#802
177344
—
#988
–
Nie zebrano
——





