Power Score
220945
Pozycja na serwerze
#348
▼ 2
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
+1253
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 231382 · Minimum 219692
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+209
Największy wzrost+11690
Największy spadek−10643
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
220945 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer BASIA033, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci220945
Pozycja w top 1000 serwera BASIA033
Silniejsza niż 65.2% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
226319
-2.4%−5374
Mediana serweraGraczy: 1000
209884
+5.3%+11061
Średnia: Sorcerer (ten serwer)Graczy: 5
231422
-4.5%−10477
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-27.8%−84961
Średnia: Sorcerer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
315368
-29.9%−94423
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-64.2%−396927
Rozkład siły · top 1000 serwera BASIA033
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · BASIA033
Gracz bezpośrednio wyżej220982−37
Gracz bezpośrednio niżej220882+63
Miejsce 1629177−408232
Miejsce 10414250−193305
Miejsce 100285083−64138
Miejsce 1000 (granica listy)190844+30101
Pozycja klasy Sorcerer na tym serwerze#4 / 5
Pozycja klasy Sorcerer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Sorcerer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#348
Najlepsza#234
Najniższa#348
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#511
Power Score klanu6371699
Członkowie w top 10007
Pozycja w klanie#3/ 7
Outcast 独
Lider: SmàlllMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
220945
bez zmian
#348
220945
+186
#346
220759
+20
#327
220739
bez zmian
#331
220739
−10643
#315
231382
+11690
#234
219692
—
#303
–
Nie zebrano
——




