Power Score
220882
Pozycja na serwerze
#349
▲ 58
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+5103
→
Zmiana w 30 dni
+6586
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 220882 · Minimum 214296
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+1098
Największy wzrost+5486
Największy spadek−4725
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
220882 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer BASIA033, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci220882
Pozycja w top 1000 serwera BASIA033
Silniejsza niż 65.1% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
226319
-2.4%−5437
Mediana serweraGraczy: 1000
209884
+5.2%+10998
Średnia: Spirit Summoner (ten serwer)Graczy: 628
225875
-2.2%−4993
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-27.8%−85024
Średnia: Spirit Summoner (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
218202
+1.2%+2680
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-64.3%−396990
Rozkład siły · top 1000 serwera BASIA033
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · BASIA033
Gracz bezpośrednio wyżej220945−63
Gracz bezpośrednio niżej220808+74
Miejsce 1629177−408295
Miejsce 10414250−193368
Miejsce 100285083−64201
Miejsce 1000 (granica listy)190844+30038
Pozycja klasy Spirit Summoner na tym serwerze#206 / 628
Pozycja klasy Spirit Summoner na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Spirit Summoner
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#349
Najlepsza#327
Najniższa#407
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#82
Power Score klanu9575026
Członkowie w top 100030
Pozycja w klanie#19/ 30
BAINANA'S
Lider: BisUtogMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
220882
+5103
#349
215779
−2933
#407
218712
+3257
#354
215455
−4725
#393
220180
+5486
#327
214694
+398
#383
214296
—
#369
–
Nie zebrano
——





