Power Score
193359
Pozycja na serwerze
#916
▼ 21
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+186
→
Zmiana w 30 dni
+1457
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 193359 · Minimum 191902
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+243
Największy wzrost+703
Największy spadek−70
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
193359 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer BASIA033, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci193359
Pozycja w top 1000 serwera BASIA033
Silniejsza niż 8.4% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
226319
-14.6%−32960
Mediana serweraGraczy: 1000
209884
-7.9%−16525
Średnia: Spirit Summoner (ten serwer)Graczy: 628
225875
-14.4%−32516
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-36.8%−112547
Średnia: Spirit Summoner (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
218202
-11.4%−24843
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-68.7%−424513
Rozkład siły · top 1000 serwera BASIA033
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · BASIA033
Gracz bezpośrednio wyżej193360−1
Gracz bezpośrednio niżej193316+43
Miejsce 1629177−435818
Miejsce 10414250−220891
Miejsce 100285083−91724
Miejsce 1000 (granica listy)190844+2515
Pozycja klasy Spirit Summoner na tym serwerze#570 / 628
Pozycja klasy Spirit Summoner na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Spirit Summoner
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#916
Najlepsza#837
Najniższa#916
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#234
Power Score klanu7946471
Członkowie w top 10007
Pozycja w klanie#5/ 7
MTcal
Lider: 马克 MakMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
193359
+186
#916
193173
+80
#895
193093
bez zmian
#887
193093
−70
#846
193163
+558
#837
192605
+703
#845
191902
—
#848
–
Nie zebrano
——



