Power Score
311756
Pozycja na serwerze
#48
▼ 9
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−15706
→
Zmiana w 30 dni
−22007
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 336762 · Minimum 306736
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−3144
Największy wzrost+30026
Największy spadek−27130
Śledzone dni8 / 30
Medale
Top 250 w klasie
Zdobyty
Top 250 w klasiePrzyznana, ponieważ gracz jest w Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer BNA031, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci311756
Pozycja w top 1000 serwera BNA031
Silniejsza niż 95.2% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
226104
+37.9%+85652
Mediana serweraGraczy: 1000
209968
+48.5%+101788
Średnia: Spirit Summoner (ten serwer)Graczy: 784
224503
+38.9%+87253
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
+1.6%+4946
Średnia: Spirit Summoner (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
219530
+42.0%+92226
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-49.9%−310491
Rozkład siły · top 1000 serwera BNA031
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · BNA031
Gracz bezpośrednio wyżej313344−1588
Gracz bezpośrednio niżej311037+719
Miejsce 1561340−249584
Miejsce 10427083−115327
Miejsce 100283648+28108
Miejsce 1000 (granica listy)190191+121565
Pozycja klasy Spirit Summoner na tym serwerze#32 / 784
Pozycja klasy Spirit Summoner na wszystkich serwerach#213
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Spirit Summoner
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#48
Najlepsza#29
Najniższa#49
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#12210
Power Score klanu3025586
Członkowie w top 10008
Pozycja w klanie#1/ 8
911・TEАM ②
Lider: 911・'姮娥MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
311756
−15706
#48
327462
+16060
#39
311402
+676
#49
310726
+1094
#47
309632
−27130
#46
336762
+30026
#29
306736
−27027
#48
333763
—
#29
–
Nie zebrano
——


