Power Score
272251
Pozycja na serwerze
#840
▼ 468
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−53406
→
Zmiana w 30 dni
−42612
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 325657 · Minimum 272251
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−7102
Największy wzrost+45936
Największy spadek−53406
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 250 w klasie
Zdobyty
Top 250 w klasiePrzyznana, ponieważ gracz jest w Top 250 swojej klasy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA011, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci272251
Pozycja w top 1000 serwera ASIA011
Silniejsza niż 16.0% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
324788
-16.2%−52537
Mediana serweraGraczy: 1000
309860
-12.1%−37609
Średnia: Lionheart (ten serwer)Graczy: 20
312589
-12.9%−40338
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-11.0%−33655
Średnia: Lionheart (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
262093
+3.9%+10158
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-55.9%−345621
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA011
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA011
Gracz bezpośrednio wyżej272567−316
Gracz bezpośrednio niżej272092+159
Miejsce 1733214−460963
Miejsce 10552631−280380
Miejsce 100401221−128970
Miejsce 1000 (granica listy)257966+14285
Pozycja klasy Lionheart na tym serwerze#15 / 20
Pozycja klasy Lionheart na wszystkich serwerach#674
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Lionheart
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#840
Najlepsza#367
Najniższa#840
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#61
Power Score klanu14729750
Członkowie w top 100037
Pozycja w klanie#32/ 37
Danaerys
Lider: PinkpandaヅMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
272251
−53406
#840
325657
+45673
#372
279984
−45637
#750
325621
+45936
#367
279685
−12
#765
279697
−35166
#759
314863
—
#458
–
Nie zebrano
——







