Power Score
254803
Pozycja na serwerze
#649
▼ 118
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−18530
→
Zmiana w 30 dni
+24106
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 273333 · Minimum 230697
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+3444
Największy wzrost+42544
Największy spadek−18530
Śledzone dni8 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
254803 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA012, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci254803
Pozycja w top 1000 serwera ASIA012
Silniejsza niż 35.1% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
292875
-13.0%−38072
Mediana serweraGraczy: 1000
279264
-8.8%−24461
Średnia: Taoist (ten serwer)Graczy: 192
290793
-12.4%−35990
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-17.0%−52007
Średnia: Taoist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
315658
-19.3%−60855
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-59.1%−367444
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA012
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA012
Gracz bezpośrednio wyżej254842−39
Gracz bezpośrednio niżej254584+219
Miejsce 1852288−597485
Miejsce 10544392−289589
Miejsce 100376190−121387
Miejsce 1000 (granica listy)223220+31583
Pozycja klasy Taoist na tym serwerze#122 / 192
Pozycja klasy Taoist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Taoist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#649
Najlepsza#526
Najniższa#896
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#21
Power Score klanu9289766
Członkowie w top 100010
Pozycja w klanie#6/ 10
うみとそら
Lider: DvintageMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
254803
−18530
#649
273333
bez zmian
#531
273333
bez zmian
#532
273333
+92
#526
273241
bez zmian
#537
273241
bez zmian
#536
273241
+42544
#530
230697
—
#896
–
Nie zebrano
——







