Power Score
389977
Pozycja na serwerze
#321
▲ 2
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+96
→
Zmiana w 30 dni
−27068
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 417045 · Minimum 389751
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−4511
Największy wzrost+96
Największy spadek−25472
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA021, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci389977
Pozycja w top 1000 serwera ASIA021
Silniejsza niż 67.9% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
378256
+3.1%+11721
Mediana serweraGraczy: 1000
354264
+10.1%+35713
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 426
376132
+3.7%+13845
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+27.5%+84071
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
+24.2%+75884
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-36.9%−227895
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA021
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA021
Gracz bezpośrednio wyżej390010−33
Gracz bezpośrednio niżej389899+78
Miejsce 1805389−415412
Miejsce 10665926−275949
Miejsce 100478992−89015
Miejsce 1000 (granica listy)298958+91019
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#132 / 426
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#321
Najlepsza#232
Najniższa#327
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#10
Power Score klanu15535880
Członkowie w top 100035
Pozycja w klanie#19/ 35
名人堂NIGHTRAID
Lider: Ezekiel0208MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
389977
+96
#321
389881
bez zmian
#323
389881
+60
#312
389821
+70
#302
389751
−1822
#309
391573
−25472
#327
417045
—
#232
–
Nie zebrano
——





