Power Score
425507
Pozycja na serwerze
#143
▲ 1
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+110
→
Zmiana w 30 dni
+356
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 425507 · Minimum 420935
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+59
Największy wzrost+4302
Największy spadek−4216
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA022, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci425507
Pozycja w top 1000 serwera ASIA022
Silniejsza niż 85.7% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
353917
+20.2%+71590
Mediana serweraGraczy: 1000
331409
+28.4%+94098
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 408
357027
+19.2%+68480
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+39.1%+119601
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
+35.5%+111414
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-31.1%−192365
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA022
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA022
Gracz bezpośrednio wyżej425620−113
Gracz bezpośrednio niżej425223+284
Miejsce 1791481−365974
Miejsce 10593476−167969
Miejsce 100450318−24811
Miejsce 1000 (granica listy)279968+145539
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#64 / 408
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#143
Najlepsza#143
Najniższa#167
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#11
Power Score klanu12847812
Członkowie w top 100017
Pozycja w klanie#1/ 17
勇敢な一族
Lider: Arvalist25MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
425507
+110
#143
425397
+60
#144
425337
+20
#145
425317
+80
#151
425237
+4302
#148
420935
−4216
#167
425151
—
#153
–
Nie zebrano
——





