Power Score
331104
Pozycja na serwerze
#528
▲ 12
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−129
→
Zmiana w 30 dni
+181
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 345850 · Minimum 330923
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+30
Największy wzrost+14927
Największy spadek−8135
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA023, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci331104
Pozycja w top 1000 serwera ASIA023
Silniejsza niż 47.2% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
351395
-5.8%−20291
Mediana serweraGraczy: 1000
334579
-1.0%−3475
Średnia: Lancer (ten serwer)Graczy: 134
347144
-4.6%−16040
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+8.2%+25198
Średnia: Lancer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
313503
+5.6%+17601
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-46.4%−286768
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA023
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA023
Gracz bezpośrednio wyżej331158−54
Gracz bezpośrednio niżej331071+33
Miejsce 1672374−341270
Miejsce 10568837−237733
Miejsce 100420464−89360
Miejsce 1000 (granica listy)289044+42060
Pozycja klasy Lancer na tym serwerze#72 / 134
Pozycja klasy Lancer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Lancer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#528
Najlepsza#434
Najniższa#558
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu—
Power Score klanu—
Członkowie w top 100022
Pozycja w klanie#10/ 22
MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
331104
−129
#528
331233
−8135
#540
339368
bez zmian
#487
339368
bez zmian
#481
339368
−6482
#488
345850
+14927
#434
330923
—
#558
–
Nie zebrano
——






