Power Score
362719
Pozycja na serwerze
#295
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+90
→
Zmiana w 30 dni
+2860
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 362719 · Minimum 359859
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+477
Największy wzrost+1107
Największy spadek—
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA031, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci362719
Pozycja w top 1000 serwera ASIA031
Silniejsza niż 70.5% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
347273
+4.4%+15446
Mediana serweraGraczy: 1000
330157
+9.9%+32562
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 400
347376
+4.4%+15343
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+18.6%+56813
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
+15.5%+48626
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-41.3%−255153
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA031
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA031
Gracz bezpośrednio wyżej362786−67
Gracz bezpośrednio niżej362715+4
Miejsce 1777827−415108
Miejsce 10566149−203430
Miejsce 100419227−56508
Miejsce 1000 (granica listy)280874+81845
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#120 / 400
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#295
Najlepsza#295
Najniższa#338
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#2113
Power Score klanu10918774
Członkowie w top 100027
Pozycja w klanie#13/ 27
名人堂丶天庭丨风暴
Lider: アン MoshMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
362719
+90
#295
362629
+1107
#295
361522
+91
#312
361431
+871
#312
360560
+101
#322
360459
+600
#338
359859
—
#330
–
Nie zebrano
——






