Power Score
341174
Pozycja na serwerze
#268
▲ 1
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
−24745
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 365919 · Minimum 314477
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−3535
Największy wzrost+29175
Największy spadek−51442
Śledzone dni8 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA033, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci341174
Pozycja w top 1000 serwera ASIA033
Silniejsza niż 73.2% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
319345
+6.8%+21829
Mediana serweraGraczy: 1000
303968
+12.2%+37206
Średnia: Lancer (ten serwer)Graczy: 140
320028
+6.6%+21146
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
+11.2%+34364
Średnia: Lancer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314690
+8.4%+26484
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-45.2%−281073
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA033
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA033
Gracz bezpośrednio wyżej341189−15
Gracz bezpośrednio niżej340950+224
Miejsce 1729634−388460
Miejsce 10525869−184695
Miejsce 100395296−54122
Miejsce 1000 (granica listy)252400+88774
Pozycja klasy Lancer na tym serwerze#38 / 140
Pozycja klasy Lancer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Lancer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#268
Najlepsza#177
Najniższa#429
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu—
Power Score klanu—
Członkowie w top 100041
Pozycja w klanie#9/ 41
MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
341174
bez zmian
#268
341174
+9
#269
341165
+40
#275
341125
+315
#269
340810
−2842
#266
343652
+29175
#254
314477
−51442
#429
365919
—
#177
–
Nie zebrano
——





