Power Score
315293
Pozycja na serwerze
#149
▼ 29
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−16112
→
Zmiana w 30 dni
+1751
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 343183 · Minimum 311906
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+292
Największy wzrost+31277
Największy spadek−21325
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA042, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci315293
Pozycja w top 1000 serwera ASIA042
Silniejsza niż 85.1% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
249791
+26.2%+65502
Mediana serweraGraczy: 1000
223690
+41.0%+91603
Średnia: Taoist (ten serwer)Graczy: 134
255871
+23.2%+59422
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+3.1%+9387
Średnia: Taoist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314574
+0.2%+719
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-49.0%−302579
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA042
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA042
Gracz bezpośrednio wyżej315485−192
Gracz bezpośrednio niżej315189+104
Miejsce 1616390−301097
Miejsce 10490852−175559
Miejsce 100337661−22368
Miejsce 1000 (granica listy)195141+120152
Pozycja klasy Taoist na tym serwerze#26 / 134
Pozycja klasy Taoist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Taoist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#149
Najlepsza#99
Najniższa#158
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#3
Power Score klanu13534428
Członkowie w top 100046
Pozycja w klanie#14/ 46
bistro65ⓉⒽ
Lider: メ Lil RionMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
315293
−16112
#149
331405
+14281
#120
317124
−4734
#145
321858
−21325
#136
343183
+31277
#99
311906
−1636
#150
313542
—
#158
–
Nie zebrano
——




