Power Score
380962
Pozycja na serwerze
#270
▼ 58
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−16285
→
Zmiana w 30 dni
−17923
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 399139 · Minimum 374420
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−2987
Największy wzrost+24719
Największy spadek−24711
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA051, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci380962
Pozycja w top 1000 serwera ASIA051
Silniejsza niż 73.0% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
358868
+6.2%+22094
Mediana serweraGraczy: 1000
338039
+12.7%+42923
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 409
357744
+6.5%+23218
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+24.5%+75056
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
+21.3%+66869
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-38.3%−236910
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA051
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA051
Gracz bezpośrednio wyżej381071−109
Gracz bezpośrednio niżej380938+24
Miejsce 1699879−318917
Miejsce 10617752−236790
Miejsce 100453643−72681
Miejsce 1000 (granica listy)286764+94198
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#106 / 409
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#270
Najlepsza#189
Najniższa#292
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#34
Power Score klanu17716516
Członkowie w top 100037
Pozycja w klanie#29/ 37
hachikou
Lider: MîmaMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
380962
−16285
#270
397247
bez zmian
#212
397247
−1892
#219
399139
+24719
#198
374420
−24711
#292
399131
+246
#207
398885
—
#189
–
Nie zebrano
——







